fbpx

Musustilius.lt pirkimo – pardavimo taisyklės

1. Sąvokos:

1.1. Pardavėjas – Simona Ciegytė, besiverčianti individualia veikla pagal pažymą, Paž. Nr. 790036, el. pašto adresas: info@musustilius.lt
1.2. Musustilius.lt – elektroninė parduotuvė, esanti adresu www.musustilius.lt besiverčianti mažmenine prekyba bei koncentruota į galutinį vartotoją, perkantį prekes asmeniniam naudojimui.
1.3. Pirkėjas – veiksnus, pilnametis fizinis asmuo arba nepilnametis fizinis asmuo, kuris turi tėvų ar globėjų sutikimą perkantis Musustilius.lt el. parduotuvėje ir yra galutinis prekių vartotojas. Užsiregistruodamas Musustilius.lt el. parduotuvėje ir pateikdamas užsakymą, pirkėjas patvirtina, jog turi teisę pirkti prekes šioje e. parduotuvėje.
1.4. Šalys – Pirkėjas ir Pardavėjas.
1.5. Asmens duomenys – bet kokia informacija susijusi su fiziniu asmeniu – vardas, pavardė, gyvenamoji vieta ar kiti Musustilius.lt registracijos metu pateikti duomenys.
1.6. Taisyklės – pirkimo – pardavimo taisyklės, kuriose nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės ir pareigos, prekių pirkimo, apmokėjimo, pristatymo, keitimo ar grąžinimo tvarka bei kiti šioje sutartyje numatyti punktai.

2. Bendrosios nuostatos

2.1. Pirkėjas prieš įsigydamas prekes el. Parduotuvėje Musustilius.lt privalo pažymėti varnelę prie teiginio „Susipažinau su prekių pirkimo – pardavimo taisyklėmis ir su jomis sutinku“. Šis sutikimas yra laikomas teisiu dokumentu, kuriame nustatomos Pirkėjo ir Pardavėjo teisės ir pareigos, prekių pirkimo, apmokėjimo, pristatymo, keitimo ar grąžinimo tvarka bei kiti šioje sutartyje numatyti punktai.
2.2. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Apie Taisyklių pakeitimus Pirkėjas informuojamas prisijungiant prie savo paskyros Musustilius.lt el. Parduotuvėje ar el. Paštu. Darant naują užsakymą Pirkėjas privalės iš naujo susipažinti bei patvirtinti Taisykles.

3. Pirkimo – pardavimo sutarties įsigaliojimo momentas

3.1. Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas, išsirinkęs perkamą (as) prekę (es) ir suformavęs prekių krepšelį, paspaudžia nuorodą „Apmokėti“.
3.2. Kiekvienas Pirkėjo užsakymas saugomas Musustilius.lt duomenų bazėje.

4. Pirkėjo teisės

4.1. Pirkėjas turi teisę pirkti prekes bei užsisakyti paslaugas Musustilius.lt šių Taisyklių nustatyta tvarka.
4.2. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties, sudarytos su Musustilius.lt internetine parduotuve, užpildydamas grąžinimo formą internetinėje parduotuvėje arba atsiųsdami laisvo stiliaus el. Laišką adresu info@musustilius.lt ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės gavimo.
4.3. Pirkėjas turi teisę pakeisti ar grąžinti įsigytas prekes Taisyklių nustatyta tvarka.
4.4. Pirkėjas turi kitų teisių, įtvirtintų Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose.

5. Pirkėjo įsipareigojimai

5.1. Pirkėjas norėdamas pirkti elektroninėje parduotuvėje privalo pateikti tokius asmeninius duomenis: Vardas, pavardė, gavėjo adresas, elektroninis paštas, telefono numeris. Norint sukurti paskyrą kitiems pirkimams Pirkėjas turi sugalvoti slaptažodį, kurį įsipareigoja neatskleisti tretiesiems asmenims. Pirkėjas pats atsakingas už prisijungimo prie Musustilius.lt el. parduotuvės duomenų saugojimo. Dėl prarastų prisijungimų prie el. Parduotuvės ar įtarimų, jog jais naudojasi tretieji asmenys, Pirkėjas privalo pranešti apie tai Pardavėjui elektroniniu paštu info@musustilius.lt
5.2. Pirkėjas atsako už pateiktų duomenų tikslumą. Pasikeitus asmens duomenims (pristatymo adresui, tel. nr. ar kt.) Pirkėjas nedelsiant privalo informuoti Pardavėją.
5.3. Pirkėjas turi teisę bet kuriuo metu naikinti registraciją el. Parduotuvėje Musustilius.lt, tai gali padaryti informuodamas elektroniniu paštu info@musustilius.lt Panaikinus registraciją Pirkėjas gali iš naujo registruotis bei vėl įgyti teisę pirkti Musustilius.lt el. Parduotuvėje.
5.4. Pirkėjas sutinka, kad jo nurodytais elektroninio pašto adresu ar telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, kurie būtini prekių užsakymui įvykdyti.
5.5. Pirkėjas, naudodamasis Musustilius.lt el. parduotuve, privalo vykdyti savo įsipareigojimus, laikytis šių Taisyklių, Privatumo politikos, kitų sąlygų, aiškiai nurodytų Musustilius.lt, bei nepažeisti Lietuvos Respublikos teisės aktų.
5.6. Pirkėjas privalo sumokėti už užsisakytas prekes ar paslaugas ir priimti jas šių Taisyklių nustatyta tvarka.

6. Pardavėjo teisės

6.1. Pardavėjas turi teisę sustabdyti arba nutraukti Musustilius.lt veiklą. Tokiu atveju, visi priimti ir patvirtinti Pirkėjų užsakymai užbaigiami vykdyti, o nauji užsakymai nėra priimami.
6.2. Jei Pirkėjas bando pakenkti Musustilius.lt darbo stabilumui, saugumui ar nevykdo savo įsipareigojimų, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be išankstinio įspėjimo apriboti arba sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis Musustilius.lt arba išimtiniais atvejais panaikinti Pirkėjo Paskyrą.
6.3. Pardavėjas turi teisę apriboti arba panaikinti Pirkėjo paskyrą, jei Pirkėjas neadekvačiai elgiasi viešoje Musustilius.lt erdvėje (rašo įžeidžiančius komentarus, vartoja necenzūrinius žodžius ar kt.).
6.4. Pardavėjas turi teisę anuliuoti Pirkėjo užsakymą, jei Pirkėjas pasirenka bankinį mokėjimo būdą ir neapmoka užsakymo per 3 d.d.
6.5. Dėl Pirkėjo klaidingai pateiktų duomenų (pvz.: gavėjo adresas) nepavykus susisiekti Paskyroje nurodytais kontaktais, užsakymas bus atšauktas per 3 d.d., jei Pirkėjas pats nesusisieks su Pardavėju.
6.6. Pardavėjas turi kitų teisių, įtvirtintų šiose Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose.

7. Pardavėjo įsipareigojimai

7.1. Pardavėjas įsipareigoja šiose Taisyklėse nustatytomis sąlygomis sudaryti Pirkėjui galimybę naudotis Musustilius.lt elektroninės parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
7.2. Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumą ir Pirkėjo Asmens duomenis tvarkyti tik Taisyklių ir Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.
7.3. Informuoti Pirkėją elektroniniu paštu ar telefonu dėl užsakymo nutraukimo ar stabdymo dėl galimų iš anksto nenumatytų priežasčių. Pardavėjas gali pasiūlyti Pirkėjui panašią prekę ar leisti Pirkėjui išsirinkti pačiam (už atitinkamą sumą), Pirkėjui nesutikus, grąžinami pinigai (jei buvo atliktas išankstinis užsakymas). Pinigai grąžinami per 7 d.d.
7.4. Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes jo nurodytu adresu (už tikslingai pateiktus gavėjo duomenis atsako Pirkėjas).

8. Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai

8.1. Prekių kainos Musustilius.lt internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais.
8.2. Pateikęs užsakymą Pirkėjas gali atsiskaityti vienu iš šių būdų:
• Atsiskaitymas bankiniu pavedimu. (Pinigus perveskite i nurodytą sąskaitą. Banko sąskaitą ir gavėją gausite į elektorinį paštą kai tik padarysite užsakymą. Į mokėjimo paskirtį įrašykite užsakymo numerį. Jei mokėjimo negausime per 3 darbo dienas, užsakymas bus atšauktas.)
• Atsiskaitymas naudojant Paysera sistemą (Pasirinkę šį mokėjimo būdą būsite iškart nukreipti į Paysera mokėjimo sistemą, kurioje matysite suformuotą mokėjimą).
8.3. Kai pardavėjas gauna mokėjimą, pradedamas skaičiuoti siuntos paruošimo laikas (siuntos paruošiamos per 1-2 d.d. nuo mokėjimo gavimo).
8.4. Pirkėjas, patvirtindamas Taisykles, sutinka, kad prekių pirkimo dokumentai – sąskaitos faktūros, kurios kartu yra ir prekių garantiniai talonai, jam būtų pateikiamos elektroniniu būdu Pirkėjo registracijos formoje nurodytu elektroninio pašto adresu. Sąskaitose faktūrose nurodomos pasirinktos prekės, jų kiekis, suteikiamos nuolaidos, galutinė prekių kaina, įskaitant visus mokesčius, ir kiti buhalterinę apskaitą reglamentuojančių teisės aktų patvirtinti būtini pateikti duomenys.

9. Prekių pristatymas

9.1. Pirkėjas, užsakydamas prekes, gali pasirinkti prekių ristatymo būdą, t.y. pasinaudoti Pardavėjo teikiama prekių pristatymo paslauga. Prekių pristatymo būdus rasite ČIA.
9.2. Jei pirkėjas pasirenka pristatymą Lietuvos paštu:
9.2.1. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti teisingus gavėjo duomenis, įskaitant vardą, pavardę, adresą bei telefono numerį.
9.2.2. Visos siuntos bus siunčiamos registruotu paštu, po siuntos išsiuntimo registracijos numerį gaus į nurodytą el. Pašto dėžutę.
9.2.3. Užsakytas prekes būtina atsiimti ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų, kai užsakymas jau yra Lietuvos pašto skyriuje ir jį galima atsiimti.
9.2.4. Atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).
9.3. Jei pirkėjas pasirenka LP express paštomatu pristatymo būdą:
9.3.1. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslų paštomato adresą bei savo telefono numerį, kuriuo bus gauta SMS žinutė apie pristatytą siuntą.
9.3.2. Siunta iš LP EXPRESS siuntų savitarnos terminalo turi būti atsiimta per 5 (penkias) kalendorines dienas po to, kai Pardavėjas informavo Pirkėją elektroniniu paštu, kad prekę galima atsiimti.
9.4. Jei pirkėjas pasirenka Venipak kurjerio pristatymo būdą:
9.4.1. Pirkėjas įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
9.4.2. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Priimant prekes būtina pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą). Jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos Pirkėjo nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam asmeniui.
9.4.3. Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas.
9.5. Pardavėjas pateikia prekes Pirkėjui vadovaudamasis prekių aprašymuose nurodytais terminais. Šie terminai yra preliminarūs, be to netaikomi tais atvejais, kai Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą. Kartu Pirkėjas sutinka, jog išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
9.6. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl trečiųjų asmenų, nesusijusių ir/arba nepriklausomų nuo Pardavėjo, kaltės arba dėl nuo Pirkėjo priklausančių aplinkybių.
9.7. Prekių pateikimo Pirkėjui metu Pirkėjas privalo kartu su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu patikrinti siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašyti siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą. Pirkėjui pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente, laikoma, kad prekė yra perduota tinkamos būklės, pažeidimų, kurių atsiradimo pagrindas priskirtinas ne gamykliniam brokui, bei prekės (-ių) komplektacijos neatitikimų (tokių, kuriuos galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu) nėra. Pastebėjęs, kad pateiktos prekės pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), prekė(-ės) yra pažeista (-os) ir/ar prekė (-ės) yra netinkamos komplektacijos, Pirkėjas privalo tai pažymėti prekės perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant Pardavėjui ar jo atstovui, surašyti laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės dėl prekių pažeidimų, kai tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas bei dėl prekių komplektacijos neatitikimų tik tuomet jei šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.
9.8. Prekių atsitiktinio žuvimo ar jų sugedimo rizika pereina Pirkėjui nuo to momento, kai prekė perduota Pirkėjui.
9.9. Jei Pirkėjas neatsiima prekių per nustatytą terminą ar jų nepavyksta įteikti Pirkėjui ir Pirkėjas buvo sumokėjęs už prekes ir jų pristatymą, atstovai susisiekia su Pirkėju dėl kito prekių pristatymo laiko ir/ar būdo. Jei Pirkėjas vis tiek neatsiima prekių arba nepavyksta jų įteikti, tokios prekės grąžinamos Pardavėjui, užsakymas anuliuojamas, o Pirkėjui grąžinami už prekes sumokėti pinigai, atskaičius banko mokesčius, taikomus Pardavėjui už atiktus banko pavedimus, prekių pristatymo mokestį, jeigu jis buvo taikomas, ir administracinį mokest, jeigu buvo taikomas.

10. Prekių kokybės garantija ir tinkamumo naudoti terminas

10.1. Kiekvienos Musustilius.lt parduodamos prekės savybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme. Jeigu tinkamos informacijos neradote, galite kreiptis į Pardavėją el. Paštu info@musustilius.lt, esant galimybei bus pateikti išsamesni aprašymai.
10.2. Pardavėjas neatsako už tai, kad Musustilius.lt esančios prekės savo dydžiu, forma, spalva, ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų, spalvos ar kitų parametrų dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių ar kitų techninių priežasčių, nepriklausančių nuo Pardavėjo valios. Pirkėjui rekomenduojama perskaityti prekės aprašymą.

11. Prekių grąžinimas ir keitimas

11.1. Nekokybiškos prekės keičiamos arba grąžinami pinigai vadovaujantis LR įstatymais. Prekės turi būti grąžinamos per 14 d.d. nuo prekių gavimo datos.
11.2. Pirkėjas norėdamas grąžinti prekę(es) privalo užpildyti grąžinimo formą Musustilius.lt internetinėje parduotuvėje arba atsiųsti laisvos formos prašymą info@musustilius.lt elektroniniu paštu.
11.3. Grąžinant nekokybiškas prekes Pirkėjas prašomas atsiųsti brokuotų prekių įrodymus – nuotraukas el. Paštu info@musustilius.lt
11.4. Pirkėjui grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:
11.4.1. grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje.
11.4.2. prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)
11.4.3. grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;
11.5. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
11.6. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami mokėjimo pavedimu ir tik į mokėtojo banko sąskaitą.

12. Atsakomybė

12.1. Pirkėjas atsako už savo prisijungimo duomenų saugojimą ir/ar perdavimą tretiesiems asmenims. Jei Musustilius.lt teikiamomis paslaugomis naudojasi trečiasis asmuo, prisijungęs prie Musustilius.lt naudodamasis Pirkėjo prisijungimo duomenimis, Pardavėjas šį asmenį laiko Pirkėju.
12.2. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Pardavėjo rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis Taisyklėmis, Privatumo politika, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.
12.3. Atsiradus žalai, kaltoji šalis atlygina kitai šaliai tiesioginius nuostolius.

13. Apsikeitimas informacija

13.1. Pardavėjas šių Taisyklių numatyta tvarka visus pranešimus siunčia Pirkėjo registracijos metu ar užsakant prekes nurodytu elektroninio pašto adresu arba SMS žinute jo nurodytu telefono numeriu.
13.2. Pirkėjas visus pranešimus ir klausimus siunčia info@musustilius.lt elektroniniu paštu.

14. Baigiamosios nuostatos

14.1. Šios taisyklės sudarytos vadovaujantis LR teisės aktais.
14.2. Šių taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma LR teisė.
14.3. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

X
preloader